Elogic jest wiodącym duńskim producentem i dostawcą paneli elektrycznych oraz powiązanych usług dla instalatorów, zakładów przemysłowych, sektora opieki zdrowotnej, producentów maszyn i urządzeń przemysłowych oraz sektora energetycznego.


Łączymy duński sposób organizacji produkcji, projektowania i zarządzania projektem oraz usługi serwisowe z wysoce wydajną, nowoczesną i przyjazną środowisku produkcją w Polsce. W ten sposób ponad 250 naszych pracowników może budować różne typy paneli i realizować zarówno małe, jak i duże projekty dla polskich i międzynarodowych klientów, z naciskiem na zapewnienie wysokiej jakości i szybkich terminów dostaw. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować spersonalizowane rozwiązania w konkurencyjnych cenach.


Staramy się jednocześnie aktywnie przyczyniać do zielonej transformacji gospodarki poprzez promowanie elektryfikacji społeczeństwa i bycie preferowanym partnerem biznesowym w zakresie dostarczania rozdzielnic.


Elogic został założony w 2008 roku, powstał z połączenia 3 firm: Demex Electric, Circuit Electric i DLK, tym samym ma korzenie sięgające 1969 roku.


Jesteśmy gotowi na podejmowanie nowych wyzwań, a nasz dział sprzedaży chętnie udzieli Państwu wsparcia i odpowie na wszelkie pytania.