Czy wiesz, że naszą firmę wyróżnia bardzo wysoka stabilność zatrudnienia?

 

Nie oznacza to, że stoimy w miejscu. Wręcz przeciwnie – jesteśmy w ciągłym rozwoju. I to dzięki ludziom - naszym pracownikom, osiągamy w tym sukces.

 

To właśnie ludzie, a za nimi nowoczesne rozwiązania i technologie, są naszym najcenniejszym zasobem.

 

Zespoły pracowników Elogic Polska cechuje różnorodność, najlepsze kompetencje i przyjazna, wspierająca atmosfera pracy. W zarządzaniu łączymy co najlepsze, czerpiąc z kultury duńskiej oraz polskiej.

 

Mamy płaską strukturę organizacyjną z otwartą komunikacją, a dzień pracy, który w Elogic mija naprawdę szybko, odbywa się w nieformalnym tonie.

 

W obszarze produkcji pracujemy w trybie jednozmianowym, co pozwala zachować zdrowy balans między życiem prywatnym, a zawodowym.

 

Tu wiemy, że każdy pracownik pełni w firmie ważną rolę.

 

Ufamy, że aktywne i faktyczne dbanie o dobrostan naszych ludzi, ich rozwój, przekłada się na to, że pracownicy po prostu zostają z nami na długo.

 

Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco i czujesz, że chciałbyś do nas dołączyć, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy.

 

Serce Elogic to Produkcja, ale nie istaniałoby bez kolejnych, pełnych pasji działów: Biuro Projektowe, Sprzedaż, Logistyka, Jakość, Zakupy, Finanse, HR, Project Management.

 

Czy potrafisz dostrzec możliwości, a nie ograniczenia?

 

Dołącz do nas.

 

rekrutacja@elogicpolska.pl